Hopp til innhold
Gå til forsiden. Logo, Norges Blindeforbund

Informasjonsmøte: Hva er bridge?

Praktisk info

Start: 19. januar kl. 17:30Slutt: 19. januar kl. 19:30Fylke: Oslo Tema: Kultur, hobby og sosiale arrangementer Kontakt: 
Påmelding til Oslo fylkeslag, e-post: oslo@blindeforbundet.no , tel 23 21 50 50, innen mandag 12. januar.
Legg  til  i  kalender

Informasjonsmøte:  HVA ER BRIDGE?

Aktivitetsutvalget har nå hatt ute en sondering, for å lodde stemningen rundt det å spille bridge, og interessen for et evt. kurs.

I første omgang ønske vi å avholde et informasjonsmøte, der de som ønsker å lære å spille bridge kan komme å få litt mer informasjon om hva bridge er, hva slags utstyr som benyttes, og mye annet rundt temaet.

Mandag 19. januar 2026, fra kl. 17.30 og utover, får vi besøk av forbundsleder Terje André Olsen, som vil kåsere litt rundt temaet. Har du en kortstokk liggende, ta den gjerne med, så kanskje vi prøver oss litt frem også!

Tid og sted: Fylkeslagets lokaler, mandag 19. januar 2026 kl. 17.30.

Ingen inngang. Enkel bevertning.

Ønsker du å delta, meld deg på til Oslo fylkeslag, e-post: oslo@blindeforbundet.no , tel 23 21 50 50, senest innen mandag 12. januar.