Godt besøkt Høstmøte
Det var fult hus og god stemning da Norges Blindeforbund Telemark avholdt sitt Høstmøte sist tirsdag i Arkaden i Skien. Høstmøte vedtok budsjett og aktivitetsplan for 2020.
Nyhetssak fra

Når det gjelder aktiviteter for 2020 blir det blant annet velkomstmøte for alle nye medlemmer i januar. Tirsdagsklubben starter i februar med informasjon om mestringskurs og i mars blir det øyelegebesøk. Sommerturen i 2020 går til Skagen. Ellers blir det turer til Oslo, Sverige og mosjonsturer i nærmiljøet.
Det blir også lagt opp til aktiviteter for de som er i yrkesaktiv alder og for barn og unge med aktivtetshelger og teater.
Neste samling blir julemøte tirsdag 5. desember kl 11.00 i lokalene i Arkaden. Alle er hjertelig velkommen.