Hopp til innhold
Gå til forsiden. Logo, Norges Blindeforbund

Medlemstall

FylkeslagBetalende medlemmer pr. 31.12.2022Betalende medlemmer pr. 31.12.2023Betalende medlemmer pr. 31.12.2024Betalende medlemmer pr. 31.12.2025Betalende og ikkebetalende i medlemssystemet pr.  15.10.2026
Akershus90693798810071042
Aust-Agder153177203209217
Buskerud650665664633645
Finnmark201211208208227
Hedmark363380383394408
Hordaland716722724755790
Møre og Romsdal389394398396420
Nordland348360346357367
Oppland294307316329334
Oslo10691065105610271075
Rogaland486493509525536
Sogn og Fjordane129126129134138
Telemark398401429454478
Troms276274278282300
Trøndelag632635647647673
Vest-Agder243247255267293
Vestfold503509556575604
Østfold429441440458508
Sum81858344852986579055