Hopp til innhold
Gå til forsiden. Logo, Norges Blindeforbund

Medlemstall

FylkeslagBetalende medlemmer pr. 31.12.2022Betalende medlemmer pr. 31.12.2023Betalende medlemmer pr. 31.12.2024Betalende medlemmer pr. 31.12.2025Betalende og ikkebetalende i medlemssystemet pr.  12.10.2026
Akershus90693798810071041
Aust-Agder153177203209217
Buskerud650665664633645
Finnmark201211208208226
Hedmark363380383394409
Hordaland716722724755789
Møre og Romsdal389394398396420
Nordland348360346357367
Oppland294307316329333
Oslo10691065105610271075
Rogaland486493509525537
Sogn og Fjordane129126129134138
Telemark398401429454479
Troms276274278282300
Trøndelag632635647647673
Vest-Agder243247255267292
Vestfold503509556575603
Østfold429441440458508
Sum81858344852986579052