Hopp til innhold
Gå til forsiden. Logo, Norges Blindeforbund

Medlemstall

FylkeslagBetalende medlemmer pr. 31.12.2022Betalende medlemmer pr. 31.12.2023Betalende medlemmer pr. 31.12.2024Betalende medlemmer pr. 31.12.2025Betalende og ikkebetalende i medlemssystemet pr.  22.10.2026
Akershus90693798810071042
Aust-Agder153177203209217
Buskerud650665664633642
Finnmark201211208208227
Hedmark363380383394407
Hordaland716722724755792
Møre og Romsdal389394398396421
Nordland348360346357367
Oppland294307316329335
Oslo10691065105610271074
Rogaland486493509525537
Sogn og Fjordane129126129134138
Telemark398401429454479
Troms276274278282301
Trøndelag632635647647673
Vest-Agder243247255267293
Vestfold503509556575604
Østfold429441440458512
Sum81858344852986579061